בדיקה לאחר לידה

במה מדובר?

בין אם מדובר בלידה נרתיקית מופלאה או סוערת, בלידה קיסרית ידידותית או בהולה – חווית הלידה היא חוויה גופנית ורגשית יוצאת דופן והיא נרשמת עמוק בליבנו ובגופנו. לעיתים קרובות נשים אחרי לידה מחפשות את הדרך אל הגוף החדש-ישן שלהן, ומתמודדות עם שינויים בנראות, בתפקוד ובשלמות האיברים האינטימיים ו/או הבטן. לפעמים, גם כשהכל בסדר, נשים רוצות להכיר את ה׳בסדר׳ החדש הזה של אחרי הלידה, רגע לפני שהן חוזרות לשגרת החיים בתור אמהות (בפעם הראשונה, או אולי השלישית…). 

אופן הטיפול

פגישה חד פעמית בה נשוחח על חווית הלידה ועל תפקוד המערכות שקשורות לרצפת האגן, נאבחן את מצב שרירי רצפת האגן, דופן הבטן והגוף בכלל, נענה על שאלותיך (למשל – לגבי החזרה לפעילות גופנית, או לגבי טיפול בצלקות), ונסכם בהמלצות להמשך – האם קיים צורך בהמשך טיפול או מעקב, או שההחלמה מתרחשת היטב ומספיקים דגשים קלים.

בדיקה לאחר לידה

מתי מומלץ?

מומלץ להגיע במהלך השנה הראשונה שאחרי הלידה. אפשר להגיע לבדיקה החל מתום תקופת משכב הלידה (6 שבועות) ואין דבר כזה ׳מאוחר מידי׳. אם יש משהו שמטריד בתוך תקופת משכב הלידה – אפשר להתייעץ טלפונית, לקבל הדרכה ראשונית ולחשוב יחד איך להתקדם.

משך הטיפול

מספר פגישות: פגישה חד פעמית. במידה ויעלה צורך בהמשך טיפול – נשוחח על אפשרות זו.
משך פגישה: שעה ורבע

מה העלויות?

עלות פגישה:
450 ש״ח

לקביעת טיפול ולהתייעצות
השאירי פרטים ואחזור אלייך

בואי להכיר סוגי טיפולים נוספים

שיקום רצפת האגן
נשים בכל גיל ובכל שלב בחיים יכולות לחוות קושי בתפקוד רצפת האגן.
טיפול אורתופדי לנשים
כאבי גב, אגן ואחרים שכיחים בקרב נשים בהריון ואחרי לידה (וגם הרבה אחרי לידה…).
ליווי-Women-Friendly
את צפויה לעבור בדיקה רפואית, או אולי לידה. מה זה מציף בך? מטרת מפגשי ליווי Women Friendly היא הכנה לקראת ׳אתגר רפואי׳ שעומד בפניך ומעורר קושי משמעותי עבורך
מעטפת הריון-לידה
אמהות היא דרך. אני מזמינה אותך לעצור בשלוש תחנות בדרך - שלושה מפגשים בנקודות משמעותיות בדרך ההריון והלידה
הכנה לקראת לידה
טרימסטר שלישי. ההתרגשות וההכנות לקראת הלידה בעיצומן, וכך גם השאלות ואולי החששות...