ליווי Women Friendly

במה מדובר?

את עומדת בפני אתגר – בדיקה רפואית, או אולי לידה. מה זה מציף בך? האם עולה חשש או אפילו פחד? אולי כעס? האם מתעוררים זכרונות מאירועים שחווית בעבר? האם עוברת בך המחשבה לוותר על הבדיקה? אולי את שואלת את עצמך איך אוכל להתמודד עם הדבר הזה?

מטרת מפגשי ליווי Women Friendly היא הכנה לקראת ׳אתגר רפואי׳ שעומד בפניך: לקראת בדיקת רופא, הליך רפואי, ניתוח, לידה, בדיקת MRI, טיפול פיזיותרפיה, בדיקת קולונוסקופיה, טיפול שיניים או כל מפגש רפואי אחר שמעורר בך קושי או מציף חוויות עבר קשות.

אופן הטיפול

בשלב הראשון נבין מהו המפגש הרפואי שעומד בפניך ומה הקושי הרגשי שהוא מציף. נבדוק מה את כבר יודעת שיכול לעזור/להקל עליך. 

נברר פרטים שחשוב לך לדעת לגבי המפגש הרפואי – החל ממיקום, דרך מהלך המפגש (את מי תפגשי, מה תלבשי, האם המלווה יכול להיות נוכח, אילו בדיקות את צפויה לעבור, אילו שאלות ישאלו, מה מהלך ההתאוששות ועוד) ועד סיומו והחזרה הביתה. כל זאת על פי רמת הפירוט שחשובה לך. במידת הצורך נעזר בצוות שאת צפויה לפגוש כדי לקבל מידע. 

לפעמים בתוך התהליך יתבקש גם עיבוד רגשי של חוויה קודמת או חלקים ממנה. מתוך העיבוד יעלו הרבה פעמים נקודות רגישות, רעיונות למשאבים, ומידע נוסף שיכול להיות רלוונטי גם למפגש הרפואי הנוכחי. 

אם המפגש הרפואי כרוך במגע ובדיקה גופנית, למשל: בדיקת רופא/ת נשים, שימוש בספקולום, בדיקת PAP, טיפולי פריון, בדיקות פתיחה בלידה, הכנסת התקן תוך רחמי, ניתוחים גניקולוגיים ועוד – קיימת אפשרות לשלב התנסות בבדיקה.

הבדיקה מתקיימת בתנאים מיטביים עבורך – בקליניקה, באינטימיות, בעדינות ובשליטה מלאה שלך, בקצב הנכון עבורך מבלי לדחוק או להאיץ, לבחירתך – בהשתתפות מלווה, תוך כדי שיח פעיל ותקשורת קשובה שמתמקדת בך ובצרכים שלך בכל שלב של התהליך. 

מתוך הדברים שנלמד יחד בתהליך הבדיקה בקליניקה נוכל להתחיל לראות מהם התנאים שלהם את זקוקה לקראת המפגש הרפואי הצפוי לך. 

אם יעלה הצורך, ניתן יהיה לנסח בכתב במסמך Women Frienldly את נקודות הקושי ואת הדרכים להתמודדות איתן. את המסמך תוכלי להציג על פי צורך בפני הצוות המטפל. 

ליווי-Women-Friendly

מתי מומלץ?

התהליך מתאים עבור נשים שנושאות איתן רקע רגשי מורכב כגון פגיעה מינית, לידה טראומטית, אובדן, רגישויות מסוגים שונים, קושי מול סמכות רפואית ועוד.

אם את לא בטוחה – דברי איתי. נחשוב יחד.

משך הטיפול

מספר פגישות:
מספר הפגישות משתנה מאישה לאישה ועל פי סוג האתגר הרפואי. יש נשים שעבורן פגישה או שתיים מספיקות על מנת לזקק את הצורך ולהשיג את המידע, החיצוני והפנימי, הנחוץ עבור התהליך. יש נשים שעבורן יתאים ליווי ממושך יותר. 
משך פגישה ראשונה: שעה ורבע
משך פגישות המשך: שעה

מה העלויות?

עלות פגישה ראשונה:
450 ש״ח
עלות פגישות המשך: 
410 ש״ח

לקביעת טיפול ולהתייעצות
השאירי פרטים ואחזור אלייך

בואי להכיר סוגי טיפולים נוספים

שיקום רצפת האגן
נשים בכל גיל ובכל שלב בחיים יכולות לחוות קושי בתפקוד רצפת האגן.
טיפול אורתופדי לנשים
כאבי גב, אגן ואחרים שכיחים בקרב נשים בהריון ואחרי לידה (וגם הרבה אחרי לידה…).
מעטפת הריון-לידה
אמהות היא דרך. אני מזמינה אותך לעצור בשלוש תחנות בדרך - שלושה מפגשים בנקודות משמעותיות בדרך ההריון והלידה
הכנה לקראת לידה
טרימסטר שלישי. ההתרגשות וההכנות לקראת הלידה בעיצומן, וכך גם השאלות ואולי החששות...
בדיקה לאחר לידה
בין אם מדובר בלידה נרתיקית מופלאה או סוערת, בלידה קיסרית ידידותית או בהולה - חווית הלידה היא חוויה גופנית ורגשית יוצאת דופן